Levné letenky Click4sky – včetně poplatků již od 1390 Kč! - letenky online!

O společnosti Click4Sky

Click4Sky je obchodní značka, která byla založena v roce 2007 leteckou společností ČSA. Fyzicky žádná letadla nevlastní, jde pouze o virtuální část Českých aerolinií, jež nabízí zvýhodněné lety do 36 destinací v Evropě. V porovnání s ostatními nízkonákladovými společnostmi jsou ovšem ceny letů přesně stanovené, takže se cestující nemusí obávat žádných příplatků za paliva nebo jiných vedlejších výdajů.

Možná se ovšem ptáte, jak je možné, že Click4Sky nabízí garantované ceny, a k tomu ještě tak nízké? Odpověď je však prostá – nakupovány jsou letenky od velké evropské společnosti, jež nabízí místa, které by jinak zůstala neobsazená. Společnost rovněž neprovozuje žádné kamenné pobočky – zakládá si na jednoduchých, kvalitních a levných službách bez zbytečných výdajů. Poskytovány přitom jsou pouze takzvané elektronické letenky, díky nimž odpadá přílišná administrativa.

Vzhledem k tomu, že je Click4Sky sesterskou společností ČSA, hlavní sídlo této aerolinie se nachází v Praze – na letišti Ruzyně. Zárukou bezpečná a pohodlí jsou moderní letadla Airbus A320, Boeing B737 a ATR, na palubě je všem cestujícím zcela zdarma nabízeno občerstvení, denní tiskoviny a za výhodné ceny i jiné atraktivní zboží. Není tudíž náhoda, že Click4Sky za dobu své existence utržila i několik ocenění za dochvilnost, palubní servis a obecně za nabízené vynikající služby.

Shrnutí informací:
Název společnosti: Click4Sky
Hlavní sídlo společnosti: Praha – letiště Ruzyně, Česká republika
Vznik: 2007
Využívaná letadla: Airbus A320, Boeing B737, ATR
Internetové stránky: http://www.click4sky.com/

Rezervujte: Letenky Click4Sky: 1390 Kč! Včetně všech poplatků. Do 36 míst Evropy.

letenky letenky